Sprzedaż i skup złota

Próba 585 750 900 999
Powyżej 100g

Data aktualizacji: 2014-10-02

Skupujemy wszystkie złote wyroby, które dokładnie ważymy i wyceniamy, oferując bardzo atrakcyjne ceny.
Naszych Klientów zapraszamy do naszych 2 lokalnych placówek, w których odbywa się skup złota tj. w C.H. Arkada, ul. Solec 81B, paw.7 oraz na ul. Grochowskiej 204, paw.2. Wystarczy zadzwonić, umówić się i odebrać gotówkę.

Bywa, że zapominamy o starych i niepotrzebnych przedmiotach ze złota. Często nie zdajemy sobie sprawy, że potrafią być warte wiele pieniędzy. Dzięki wysokim cenom tego kruszcu, nasze „skarby” (nawet te najmniejsze) mogą być dobrym rozwiązaniem na uzupełnienie budżetu. Wystarczy udać się z nimi do punktu skupu złota w którymś z wymienionych wyżej adresów.

Do złota przywiązuje się wagę na całym świecie. Jest to metal szlachetny o wyjątkowo dużej odporności chemicznej. Nie ulega ściemnieniu na powietrzu. Poza tym, jest też odporny na wpływ większości czynników korozyjnych i dlatego idealnie nadaje się do produkcji monet, biżuterii i pokryć ochronnych bardziej reaktywnych metali. Bardzo rzadko występuje w czystej postaci, lecz jako mieszanka różnych metali. Systemy miernicze określają stopień czystości przedmiotu wykonanego ze złota. Najbardziej popularne są te wyrażone w próbach i karatach. Aby sprawdzić, ile w stopie jest czystego złota, stosuje się pojęcie „próba”, która charakteryzuje się oznaczeniem graficznym. Jeżeli nadal brak Państwu pewności, co do wartości posiadanego wyrobu wystarczy, że udacie się do naszego skupu złota, a odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.

Mając na uwadze nasze doświadczenie, skup złota cieszy się dużym uznaniem wśród naszych Klientów.
Przy dokonywaniu transakcji zapewniamy bezpieczeństwo oraz dyskrecję.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania, chętnie służymy pomocą.