O nas

Jeżeli interesuje Państwa sprawdzony kantor, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdujemy się przy ul. Solec oraz przy ul. Grochowskiej. Dogodna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do wymiany walutowej. Cenimy sobie czas naszych klientów, dlatego transakcje przebiegają szybko i nie wymagają zbędnych formalności.

Przez czas trwania naszej działalności zdobyliśmy szerokie grono stałych klientów, którzy doceniają nasz profesjonalizm. U nas zawsze mogą liczyć Państwo na fachową poradę. Gwarantujemy dyskrecję i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi. Stale udoskonalamy świadczoną ofertę, aby w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

gotówka

Nasz kantor poza wymianą walut oferuje również skup złota. Skupujemy wszystkie wyroby ze złota, które są dokładnie ważone i wyceniane. Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny za czyste złoto i zachęcamy do poszukiwania w swoich domach nawet najstarszych przedmiotów z domieszką złota – jego skup to bardzo dobry sposób na zwiększenie domowego budżetu.

Warto zaufać naszej praktyce i rozpocząć z nami współpracę. Zapewniamy najwyższej jakości, profesjonalną obsługę, która dołoży wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z przeprowadzanych transakcji.

Kantory Solec i Grochowska proponują najbardziej korzystne oferty cenowe w Warszawie. Zapraszamy!

Oferujemy atrakcyjne rabaty!